На трасі Київ-Чоп знайшли сестричок, які по навігатору йшли до бабусі у Житомирську область

На трасі Київ-Чоп знайшли сестричок, які по навігатору йшли до бабусі у Житомирську область

Поки мама була на роботі, дітям стало сумно.

Патрульні знайшли дітей, які автодорогою Київ-Чоп за допомогою карти на телефоні йшли пішки до бабусі у Житомирську область. Про це повідомили на сторінці Facebook патрульної поліції Київської області.

«У патрульних батальйону Чайки була звичайна, відносно спокійна зміна. Вони їхали автодорогою Київ-Чоп, патрулювали. Десь на 19 кілометрі автодороги їм зустрілись двійко дітей, віком 8 та 9 років. Без супроводу дорослих. Охоронцям порядку вдалось дізнатись у малечі всі деталі цієї події. Як виявилось, поки їхня мама була на роботі, дітям стало сумно. Проте, вони знають адресу бабусі, яка проживає у Житомирській області. Також, діти вже вміють користуватися смартфонами та навігаторами. А отже, вирішили піти пішки до бабусі за допомогою карти на телефоні», – йдеться у повідомленні.

Патрульні швидко дізнались контактну інформацію матері дівчаток та повідомили їй про її маленьких мандрівників. Цілих та неушкоджених діток охоронці порядку передали мамі, яка приїхала на місце події.

Нагадаємо, у лісі Житомирського району заблукали жінка з дитиною. Житомирські прикордонники знайшли у лісі 9-річного хлопчика з Рівненщини.

Leave a Comment