На відкритих закупівлях учасники економлять від 200 до 25 000 гривень

На відкритих закупівлях учасники економлять від 200 до 25 000 гривень

ProZorro діє у Житомирі поки що добровільно.

З першого квітня в Україні стартує Закон України “Про публічні закупівлі”. Поки що він буде обов’язковим для центральних органів виконавчої влади та великих державних підприємств, а з першого серпня всі органи влади, органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства мають здійснювати всі закупівля згідно із законом.

ProZorro – це продукт, який унеможливлює, або, принаймні, зменшує корупційні ризики в процесі державних закупівель. Підприємці пропонують на майданчику послуги, а об’єкт, який закуповує, не може бачити хто конкретно їх продає. Перемагає той, хто має найнижчі ціни”, – розповів на брифінгу в міській ради начальник департаменту економічного розвитку Микола Костриця.

prozoro

Житомир добровільно приєднався до закупівель. Так товари та послуги можна придбати на суму до 200 тис. грн, а роботи – до 1,5 млн грн.

За декілька тижнів вже почалися перші кроки та закупівлі. Уже зареєстрували закупівель та послуг на близько 1,5 млн грн. Ми вже маємо хороші приклади і зниження ціни, і економії. Особливо там, де є більше учасників, економія складає від 200 до 25 тисяч гривень”, – сказав Костриця.

Нагадаємо, що житомирянам розповіли як економити з електронними закупівлями ProZorro.

Leave a Comment