На Житомирщині викрили групу ділків, які організували розповсюдження фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

На Житомирщині викрили групу ділків, які організували розповсюдження фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

 450 літрів фальсифікованого алкоголю, 150 літрів спирту, цигарки…

На Житомирщині прокуратура та податківці викрили незаконну діяльність із розповсюдження фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це повідомила прес-служба прокуратору області.

«Установлено, що група осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії організувала діяльність із незаконного розповсюдження підакцизних товарів на території Житомирської області. У ході досудового розслідування, прокуратурою області спільно із податковою міліцією області проведено низку санкціонованих обшуків у місцях зберігання незаконно виготовленої алкогольної продукції. За результатами обшуків, вилучено 450 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 150 літрів етилового спирту та тютюнові вибори, ящик горілки з підробленими акцизними марками відомого бренду», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, за ч. 3 ст. 204 КК України. На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

 Нагадаємо, у  дитсадки та лікарні області замість масла постачали фальсифікат.  Вміст тваринних жирів у «маслі» не перевищував 1 %.

Leave a Comment