У дитсадки та лікарні області замість масла постачали фальсифікат

На Житомирщині СБУ викрила механізм постачання фальсифікату вершкового масла до навчальних, лікувальних і санаторних установ Житомирщини. Про це повідомила прес-група УСБ України у Житомирській області.

Як повідомили в управлінні, вміст жирів тваринного походження у досліджених зразках «псевдо масла», взятих у 12 різних закладах, не перевищував 1 %, що може зашкодити здоров’ю людей, особливо дітей. Відповідно до вимог ДСТУ, масло має бути виготовлено виключно із вершків чи коров’ячого молока.

«Переможцем відкритих торгів на поставку вершкового масла до садочків і шкіл двох районних центрів області, дитячої клінічної лікарні, будинку-інтернату, протитуберкульозних диспансеру і санаторію стала одна із бізнес-структур. Продукція постачалася через фірму-посередника, що власних потужностей для виробництва не має, і закуповувала масло сумнівної якості у двох виробників на Рівненщині і Київщині», – йдеться у повідомленні.

Нині відбуваються одночасні санкціоновані обшуки в приміщеннях фігурантів справи у трьох областях України, вилучається фінансово-господарська документація, комп’ютерна техніка і фальсифікована продукція, компоненти для її виготовлення. Тривають слідчі дії, перевіряється можлива причетність до оборудок посадовців державних установ, які за своїми посадовими обов’язками повинні були контролювати постачання підрядником якісних продуктів.

Нагадаємо, сільська рада віддала на півстоліття в оренду дитсадок під кафе. У Новограді підприємець продасть для шкіл масло по 6 гривень за кілограм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *