На Житомирщині бандити катували родину одного з лідерів місцевої «Батьківщини»

У ніч на 25 липня стався бандитський напад на оселю родини Максима Самчика – заступника голови Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина». Про це повідомила прес-служба регіонального партосередку.

«Нелюди впродовж години катували Максима Самчика та його дружину на очах у дітей, підставляли ножі під горло дітей, погрожуючи вбивством. У «Батьківщини» є підстави пов’язувати цей зухвалий напад з політичною діяльністю Максима Самчика в Бердичівському районі, майбутніми виборами в ОТГ. Цей злочин – акт залякування політичних опонентів, замаскований під пограбування, щоб деморалізувати членів ВО «Батьківщина» та показати на конкретному прикладі, що буде з тими, хто відкрито виступає проти діючої влади», – йдеться в заяві Житомирської обласної парторганізації.

Політична партія ВО «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів провести швидке та об’єктивне розслідування цього резонансного злочину, встановити особи нападників, а головне – замовників, які за ними стоять.

Нагадаємо, на Житомирщині затримали банду, яка катувала людей та намагалася підірвати авто поліцейського.  Затримали озброєну банду, яка викрала у бердичівських підприємців золото на 15 мільйонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *