У Новограді на фестивалі «Zvyahel’MusicFest» збиратимуть гроші на АТО

У Новограді на фестивалі «Zvyahel’MusicFest» збиратимуть гроші на АТО

Анонс.

На території Фортеці, що у Новограді-Волинському, 11 серпня вперше відбудеться благодійний молодіжний музичний фестиваль «Zvyahel’MusicFest». У ході фестивалю збиратимуть кошти для військовослужбовців 30-ї ОМБр у зону АТО.

У фестивалі візьмуть участь автори-виконавці, співаки та гурти, які виступають у різних музичних жанрах. Це учасники віком від 16 до 35 років з Новограда-Волинського, Житомира, Ємільчиного. Також у фестивалі візьме участь Заслужена артистка естрадних мистецтв України Катерина Шимків

«Я вирішив заснувати молодіжний музичний фестиваль «Zvyahel’MusicFest», адже наш край багатий на таланти. Він стане гарним стартом для обдарованої молоді, надасть можливість реалізувати свій творчий потенціал. Крім того, ми надамо якісний культурний продукт в обмін на благодійний внесок. Бо наше пріоритетне завдання – це збір коштів для військовослужбовців 30-ї ОМБр у зону АТО, які ми їм передамо через наших місцевих волонтерів. Біля сцени стоятиме скринька, у яку кожен з присутніх зможе покласти будь-яку суму, можливо ще будемо збирати якісь речі, подарунки, засоби особистої гігієни та інше”, – розповів організатор Олександр Загурський.

Нагадаємо, агроуніверситет  підтримує благодійний марафон  «Разом за життя» для допомоги онкохворим дітям. У житомирській філармонії відбулася благодійна виставка «Невидима варта».

Leave a Comment