На Житомирщині «батько» роками неприродним способом ґвалтував свою малолітню дочку

На Житомирщині «батько» роками неприродним способом ґвалтував свою малолітню дочку

Дівчинка потерпала від сексуального насильства батька із чотирирічного віку.

У Радомишльському районі  до понад 10 років позбавлення волі засудили чоловіка за розбещення та задоволення статевої пристрасті щодо малолітньої доньки. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Судовим слідством установлено, що так званий «батько» тривалий час глумився над малолітньою донькою, неодноразово вчиняючи розпусні дії у стані алкогольного сп’яніння. У сім’ї, що проживала в одному із сіл Радомишльського району, донька потерпала від сексуального насильства батька із чотирирічного віку, лише у вересні 2018 року злочин викрито.

Стороною обвинувачення, на підставі зібраних у ході досудового розслідування фактів, показів свідків, а також результатів проведених судових медичних експертиз доведено беззаперечну вину 52-річного чоловіка  у скоєнні тяжкого злочину», – йдеться у повідомленні.

Вироком Богунського районного суду міста Житомира від 18.11.2019 особу визнано винним у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 153 та ч. 2 ст. 156 КК України (замах на вчинення злочину, не закінчений з причин, що не залежали від волі злочинця, задоволення статевої пристрасті неприродним способом та розбещення  малолітньої, вчинене близьким родичем – батьком).

За тяжкий злочин судом призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років і 1 місяць. Наразі вирок не набув законної сили.

Нагадаємо, на Житомирщині взяли під варту педофіла, який зґвалтував доньку співмешканки. На Житомирщині 17-річний хлопець ґвалтував дітей у своєму селі.

Leave a Comment