На Житомирщині син палицею забив до смерті хворого батька

На Житомирщині син палицею забив до смерті хворого батька

І пішов спати в іншу кімнату.

У селі Покришеві Брусилівського району побутовий конфлікт між сином та батьком завершився  побиттям останнього. Отримані травми стали для 56-річного чоловіка фатальними. Після встановлення цих обставин поліцейські затримали підозрюваного. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Повідомлення про смерть чоловіка надійшло до поліції  уранці 14 листопада від сусіда померлого.  Обставини, зафіксовані на місці події працівниками слідчо-оперативної групи Брусилівського відділення поліції, вказували на високу ймовірність причетності сторонніх до неї.

“Однак син загиблого, який проживав разом з ним, категорично заперечував і конфлікт між ними, і подальше побиття батька. Лише після проведення відповідного дослідження і висновків експертів щодо наявності у пенсіонера тяжких тілесних ушкоджень, що і стали причиною смерті, чоловік таки розповів, як розгортались події”, – прокоментував начальник Брусилівського відділення поліції Сергій Цівончук.

Попередньо встановлено, що увечері 13 листопада між батьком та сином виник побутовий конфлікт на грунті зловживання останнім алкоголем. Пенсіонер через хворобу був обмежений у можливості самостійно пересуватись, тож обов’язки по його догляду часто викликали роздратування у підозрюваного. Того вечора між ними розгорілась чергова суперечка, під час якої син схопився за палицю. Коли його емоції трохи вщухли, він покинув побитого батька і пішов спати в іншу кімнату. А уже наступного ранку виявив того мертвим.

Поліцейські затримали  33-річного чоловіка у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Досудове рослідування проводиться за ч.2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

“Раніше затриманий уже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Нині йому загрожує покарання у вигляді ув’язнення на термін від 7 до 10 років”, – сказав Сергій Цівончук.

Нагадаємо, чоловіку, який забив до смерті співмешканку, суд призначив суворіше покарання – 7 років позбавлення волі. Селянина, який палицею забив досмерті лежачу бабусю, взяли під варту.

Leave a Comment