На Житомирщині через тендерні торги переплатили за навчальне обладнання

На Житомирщині через тендерні торги переплатили за навчальне обладнання

Зплатили майже 1 млн грн. Насправді коштувало на третину дешевше.

На Житомирщині через тендерні торги за навчальне обладнання заплатили майже 1 млн грн бюджетних коштів, хоча насправді воно коштувало на третину дешевше. Про це повідомили у відділі комунікації області.

За погодженням із Новоград-Волинською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру голові тендерного комітету відділу освіти однієї з міських рад області у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

“За даними слідства, голова тендерного комітету відділу освіти при здійсненні закупівлі навчального обладнання не вжила заходів для відміни процедури відкритих торгів та відхилення тендерної пропозиції, що призвело до значного завищення його вартості.

Унаслідок цього постачальнику при закупівлі товарів перераховано 949 тис. грн бюджетних коштів, у тому числі майже 300 тис. грн безпідставно.

Вказані обставини повністю підтверджені належними та достатніми доказами в сукупності, зібраними у ході досудового розслідування кримінального провадження”, – йдеться у повідомленні.

Незаконні дії викрито правоохоронцями спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України. Досудове розслідування проводить Баранівське відділення поліції. Процесуальне керівництво здійснює Новоград-Волинська місцева прокуратура.

Нагадаємо, з капремонту сільради у Радомишльському районі присвоїли “кругленьку” суму коштів. Понад півмільйона “присвоїли” на будівництві моста на Житомирщині: судитимуть трьох осіб.

 

Leave a Comment