З капремонту сільради у Радомишльському районі присвоїли “кругленьку” суму коштів

З капремонту сільради у Радомишльському районі присвоїли “кругленьку” суму коштів

Директора підприємства, яке здійснювало техконтроль будівельних робіт, підозрюють у пособництві

Директора підприємства, яке здійснювало технічний контроль будівельних робіт, підозрюють у пособництві заволодінням 103 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

Коростишівською місцевою прокуратурою, у межах процесуального керівництва, погоджено повідомлення про підозру у пособництві заволодінню чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленню директору колективного підприємства, що в Радомишльському районі.

Наразі особі вручено повідомлення про підозру у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

“За матеріалами слідства, між однією із сільських рад Радомишльського району та колективним підприємством у листопаді 2016 року укладено договір щодо здійснення технічного нагляду за виконанням робіт з капітального ремонту приміщення сільської ради, який проводився за бюджетні кошти.

Однак керівником підприємства порушено умови договору та не проведено належним чином технічний нагляд щодо якості й обсягу будівельних робіт, які виконував підрядник.

Зокрема, замість здійснення реального технічного контролю, керівник підписала надані підрядником офіційні документи, засвідчивши достовірність та відповідність виконаних робіт вимогам проектної документації і будівельним нормам. Хоча насправді у наданих ним актах завищено вартість виконаних робіт на 103 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, директору товариства-підрядника інкримінується скоєння злочину за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання своїм посадовим становищем та службове підроблення).

Досудове розслідування проводить Радомишльський відділ поліції. Коростишівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

До слова, зазначені ремонтні роботи проводилися протягом 2016-2017 років. Відповідно до укладеного сільською радою із товариством договору, із місцевого бюджету підряднику перераховано 540 тис. грн.

Нагадаємо, чиновник РДА та підприємець підробили документи та привласнили понад 760 тис. грн з бюджету. Привласнили понад півмільйона: меру, депутату та підприємцю прокуратура області офіційно вручила підозри.

Leave a Comment