На Житомирщині фермер-депутат голосував за виділення собі земельної ділянки

На Житомирщині фермер-депутат голосував за виділення собі земельної ділянки

Конфлікт інтересів.

У Романівському районі фермер-депутат селищної ради проголосував за виділення собі земельної ділянки, не повідомивши сесію про конфлікт інтересів – за що оштрафований на 3400 грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Йдеться про те, що депутат однієї із селищних рад Романівського району, голова фермерського господарства, у квітні 2019 року брав участь у голосуванні щодо затвердження рішення про надання йому дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, однак, не повідомив присутніх на сесії депутатів про реальний конфлікт інтересів.

Такими діями депутат порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією”, – йдеться у повідомленні.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом адміністративного протоколу щодо скоєння депутатом селищної ради Романівського району правопорушень, пов’язаних з корупцією. Постановою Романівського районного суду депутата селищної ради визнано винним у скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

Нагадаємо, головний лікар преміювала доньку та купувала у неї товари за кошти закладу. Протягом року у Новограді 13 посадовців та депутатів заявили про конфлікт інтересів.

Leave a Comment