У Левкові на COVID-19 інфікувалися три працівниці пошти, які розносили пенсію

У Левкові на COVID-19 інфікувалися три працівниці пошти, які розносили пенсію

Одна з них ходила до церкви.

У селі Левкові, що у Житомирському районі у трьох працівниць місцевого відділення «Укрпошти» виявили COVID-19. Відділення пошти закрили. Про йшла мова під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, – інформує пресслужба Житомирської райдержадміністрації.

“Як з’ясувалося, у трьох працівників Левківського відділення “Укрпошти”  після проведення ПЛР-тестування виявили коронавірус. Коло контактуючих  з працівниками пошти, які розносили пенсії до будинків селян, з’ясовується. Одна з працівниць пошти, яка співає у церковному хорі, будучи вже хворою,  відвідувала місцеву церкву. Відділення пошти закрили. Представники поліції попередили усіх хворих про адміністративну відповідальність у разі порушення правил самоізоляції”, – йдеться у повідомленні.

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо обмежувальних заходів на території Левківської сільської ради. З представниками пошти буде узгоджено, як отримуватимуть жителі громади пенсію. У публічних місцях проведуть дезінфекцію. Районна моніторингова група має невідкладно здійснити рейд місцями масового скупчення людей у селах: Левків, Калинівка та Клітчин та провести відповідну роз’яснювальну роботу.

Нагадаємо, у лікарні № 2 припинили госпіталізацію пацієнтів. На COVID-19 інфікувалися 5 завідувачів відділень.

 

Leave a Comment