На Житомирщині кількість зареєстрованих безробітних перевищує минулорічну на 46%

На Житомирщині кількість зареєстрованих безробітних перевищує минулорічну на 46%

Але криза ринку праці спадає.

“Так, на 1 вересня у центрах зайнятості та їх філіях в області було зареєстровано 20,6 тис. безробітних, що на 840 менше, як на 1 серпня. А кількість вакансій за місяць зросла у півтора рази: з 2,3 тис. до 3,5 тис.

Зменшення кількості безробітних в області впродовж карантину ілюструє спад реєстрації звернень до служби зайнятості: у квітні статус безробітного отримали 5,4 тис. осіб, у травні – 3,6 тис. осіб, у червні – 2,9 тис. осіб, у липні – 2,6 тис., у серпні – близько 2 тис.”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, ситуація залишається напруженою, адже нинішня кількість зареєстрованих безробітних перевищує минулорічну на 46% (на 1 вересня 2019 року було зареєстровано 14,1 тис. безробітних). Кількість вакансій також поки “не дотягує” до минулорічних показників: торік на початок вересня було 4,2 тис. вільних робочих місць, або на 18% більше, як цього року.

Загалом за період карантину (з 12 березня по 31 серпня) статус безробітного отримали 16,9 тис. громадян. Допомогу по безробіттю отримували 16,2 тис. осіб. Працевлаштовані за цей період – 11,6 тис. осіб, які користувались послугами служби зайнятості.

“Усього з початку 2020 року на Житомирщині отримали роботу понад 18,7 тис.осіб. Найбільше жителів області знайшли нове робоче місце в сільському господарстві – 38% усіх працевлаштованих, також – у переробній промисловості (21%) та сфері торгівлі (16%)”, – додали у пресслужбі.

Нагадаємо, на Житомирщині зросла кількість безробітних. У деяких районах – на 70%. Близько 4 тисяч підприємців області отримають допомогу по частковому безробіттю.

Leave a Comment