На Житомирщині зросла кількість безробітних. У деяких районах – на 70%

“У січні-липні 2020 року послуги державної служби зайнятості отримали понад 34,9 тис. жителів області. Це майже на 5,9 тис. осіб більше (або на 20%), як за сім місяців 2019 року. Найбільше зросла кількість безробітних у Радомишльському, Житомирському, Бердичівському і Новоград-Волинському районах: місцеві підрозділи обласної служби зайнятості зареєстрували на 40-70% більше звернень, як торік.

Безробіття найбільше вразило жінок (серед цьогорічних безробітних їх 55%) та жителів міст (53%)”, – йдеться у повідомленні.

Кожен третій зареєстрований безробітний в області – молода людина до 35 років, кожен четвертий – потребує додаткових гарантій зайнятості для працевлаштування (випускники шкіл і навчальних закладів; батьки, які виховують неповнолітніх дітей або дітей з інвалідністю; люди, яким до пенсії залишилось 10 і менше років та інші соціально вразливі пошукачі роботи).

Нагадаємо, фахівці розповіли, де на Житомирщині живе найбільше безробітних жінок. В області 185 підприємств та понад 2000 працівників отримали допомогу по частковому безробіттю через карантин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *