На Житомирщині майже 50% однорічних дітей отримали щеплення від дифтерії, правця та кашлюку

На Житомирщині майже 50% однорічних дітей отримали щеплення від дифтерії, правця та кашлюку

Область в повному обсязі забезпечена вакцинами.

В області  виконання плану профілактичних щеплень від дифтерії, правця, кашлюку дітям у віці до 1 року – 49,3%, у віці 6 років щеплено від дифтерії та правця 73,7% від річного плану. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“Станом на 1 вересня план щеплень від кору, паротиту та краснухи  дітей у віці 1 рік виконали на 62,3%, у віці 6 років (друге щеплення) на 69,5%. Відсоток виконання плану щеплень від дифтерії, правця, кашлюку дітям у віці до 1 року – 49,3%, у віці 6 років щеплено від дифтерії та правця 73,7% від річного плану”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що до 6 років діти повинні отримати щеплення  проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6-річному віці проводиться ревакцинація проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

До слова, Житомирська область в повному обсязі забезпечена вакцинами для проведення профілактичних щеплень. Зокрема є близько 25 тисяч доз вакцини ПРІОРИКС, якою проводиться щеплення від кору, паротиту та краснухи дітей, а також по епідемічним показанням і певних категорій дорослого населення (медичних працівників, працівників освітніх закладів, представників силових структур, а також студентів навчальних закладів без обмеження віку. З червня цього року цією вакциною щеплено більше 500 осіб.  Також в наявності 40 тисяч доз вакцини БЦЖ. У достатній кількості – вакцина для профілактики поліомієліту, дифтерії, кашлюка та правця, вакцина для профілактики гемофільної інфекції. В липні область отримала 2800 доз вакцини від сказу, яка була розподілена по всім лікувальним закладам.

Нагадаємо, що у  трьох жителів області знайшли під шкірою «черв’яків». Епідемічна ситуація з кору в області ускладнюється. З початку року захворіли 400 людей.

Leave a Comment