На Великодні свята у Житомирі відмінили усі тролейбуси та трамваї

На Великодні свята у Житомирі відмінили усі тролейбуси та трамваї

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції.

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Житомирі на період святкування Великодніх свят роботу міського електротранспорту буде зупинено. Про це повідомила пресслужба міської ради.

“На період святкування Великодніх свят 18, 19 та 20 квітня 2020 року роботу міського електротранспорту (тролейбус та трамвай) буде зупинено

Підвіз медичних працівників та працівників об’єктів критичної інфраструктури до робочих місць буде забезпечено автобусними маршрутами з врахуванням прийнятих обмежувальних заходів”,- йдеться у повідомленні.

Перевезення міським громадським транспортом здійснюватимуться виключно за наявності спеціального посвідчення та засобів індивідуального захисту. Право на безоплатний проїзд у громадському транспорті мають тільки військовослужбовці, працівники ДСНС та правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків при пред’явленні службових посвідчень (без спеціальних посвідчень).

Нагадаємо, міськрада оприлюднила бланки перепусток для користування транспортом на час карантину. У Житомирі змінили обмеження щодо кількості пасажирів у транспорті під час карантину.

Leave a Comment