На Житомирщині «накрили» наркосиндикат, який постачав метадон

На Житомирщині «накрили» наркосиндикат, який постачав метадон

 29 січня провели більше десятка обшуків.

Поліцейські та працівники УСБУ Житомирщини припинили діяльність ще одного наркосиндикату, члени якого постачали в регіон метадон. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко. Четверо з них уже затримані, на черзі – інші.

«29 січня було проведено більше десятка обшуків за місцями проживання фігурантів у Житомирі та районі, містах Львові та Києві. У результаті вилучено до 30 кг наркосуміші, розфасований метадон, чорнову бухгалтерію, перероблену вогнепальну та травматичну зброю, 13 тисяч доларів США, 6,5 тисяч євро, значну суму в гривнях та інші свідчення протиправної діяльності. Усі члени угрупування, а їх встановлено до десятка, раніше уже притягувались до кримінальної відповідальності за подібну «дільність». Щиро сподіваюсь, що цього разу вони надовго втратять можливість вести чорний бізнес завдяки справедливим вирокам судів на тривале позбавлення волі», – написав Печененко.

Нагадаємо,на Житомирщині у селянина знайшли гранати, пістолети та кілька кілограм наркотиків. Жителька Коростеня через дитину намагалася передати наркотики у колонію.

Leave a Comment