Жителька Коростеня через дитину намагалася передати наркотики у колонію

Жителька Коростеня через дитину намагалася передати наркотики у колонію

Хлопець приніс їх до поліції.

Жительку Коростеня, яка залучила неповнолітнього до передачі наркотиків у колонію, засуджено до 6 років позбавлення волі. Про це повідомила прокуратура області.

“Неодноразово судима 41-річна уродженка м. Київ, що  проживає у Коростені, придбала два медичні шприци наркотичного засобу – опію ацетильованого, з метою подальшої передачі до виправної колонії засудженому, про що з ним попередньо домовилася по телефону. Того ж дня жінка звернулася до неповнолітнього місцевого жителя та попросила його «зробити послугу» – перекинути у домовлений із засудженим час наркотичний засіб через огорожу до виправної колонії. Однак хлопець, взявши пакунок, відніс його не в колонію, а до відділення поліції, де й розказав про таку «наркотичну пригоду»”, – йдеться у повідомленні.

Коростенською місцевою прокуратурою, за результатом вивчення вироку щодо призначення м’якості покарання, подано апеляційну скаргу на вирок суду першої інстанції – призначення 6 місяців арешту з конфіскацією частини майна особі, що скоїла злочин за ч. 2 ст. 307 (незаконне неодноразове придбання, зберігання та збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів із залученням неповнолітнього) КК України. 

“Завдяки фаховій, принциповій позиції, прокуратура довела в апеляційному суді тяжкість скоєного особою злочину та необхідність призначення суворішого покарання. Ухвалою обласного апеляційного суду  вирок суду першої інстанції скасовано та постановлено новий – позбавлення волі строком на 6 років з конфіскацією усього майна, яке є власністю особи”, – додали у прокуратурі. 

Нагадаємо, для викриття наркозбутчиків правоохоронці області понад 30 разів купували наркотики. Під Житомиром поліцейські знищили у вогні наркотиків на 2 мільйони гривень.

 

Leave a Comment