На Житомирщині оштрафували на 1000 євро власника фури, яка везла до Львова трактори

На Житомирщині оштрафували на 1000 євро власника фури, яка везла до Львова трактори

Вага автопоїзду склала 53 тонни.

На Житомирщині працівники Укртрансбезпеки оштрафували на понад 1000 євро власника вантажівки «DAF», який перевозив тракторну техніку. Про це повідомили в управлінні Укртрансбезпеки у Житомирській області.

«Продовжується робота щодо виявлення транспортних засобів з порушенням габаритно-вагових параметрів. Інспектори управління Укртрансбезпеки у Житомирській області 8 серпня виявили транспортний засіб DAF, який перевозив автотрактортну техніку з Одеської до Львівської області з перевищенням габаринтно-вагових параметрів: вага автопоїзду склала 53 тонни!!! За результатами перевірки складено акт про порушення законодавства про автомобільний транспорт за порушення абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» та нараховано плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування у сумі 1053 євро», – йдеться у повідомленні.

До слова,  штраф за відсутність дозвільних документів при перевезенні вантажів із порушенням допустимих параметрів складає 1 тис. 700 грн, а сума у євро залежить від відстані, яку проїхала машина із перевантаженням.

Нагадаємо, перевантажені фури, які їздили дорогами Житомирщини, за півроку оштрафували на майже 32 тисячі євро. У Черняхівському районі затримали фури з «львівським» сміттям.

 

Leave a Comment