На Житомирщині планують створити ще 19 ОТГ, – облрада

На Житомирщині планують створити ще 19 ОТГ, – облрада

Затвердять новий перспективний план.

Новий перспективний план формування територій громад області затвердять вже на найближчій сесії обласної ради. Згідно із ним, на Житомирщині з’явиться ще 19 об’єднаних територіальних громад. Про це повідомила прес-служба облради.

«Згідно із новою редакцією перспективного плану, кардинальні зміни внесено до територій 11 районів з 23-х, і передбачено, що на Житомирщині буде функціонувати 64 об’єднані територіальні громади», – йдеться у повідомленні.

В облраді повідомляють, що станом на 17 липня 2018 року в області існує 45 ОТГ. Долю населених пунктів, які поки не увійшли до жодної з територіальних громад, мають вирішити на сесії 26 липня.

Обговорення перспективного плану триватиме до 23 липня. Саме до цієї дати у ОДА та облраді просять селян подати своє бачення об’єднання. Разом із тим, ані в обласній раді, ані в облдержадміністрації не називають дати, до якої планують об’єднати всі територіальні громади.

Нагадаємо, що приміські села не хочуть об’єднуватися з Житомиром через дороги та каналізацію. У селах та ОТГ області «знайшли» гроші на проїзд пільговиків у транспорті.

Leave a Comment