На Житомирщині поки поліція шукала 9-річного хлопчика, він спав у собачій будці

На Житомирщині поки поліція шукала 9-річного хлопчика, він спав у собачій будці

Образився на бабусю.

У Черняхівському районі поліцейські і громада знайшли розшукуваного хлопчика. Поки рідні і поліція по всіх усюдах шукали 9-річного жителя одного із сіл району, хлопчик спав у будці для свійського пса. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Увечері 4 березня до Черняхівського відділення поліції звернулась схвильована жителька одного із сіл району. Заявниця розповіла про зникнення її 9-річного онука.

Працівники поліції негайно виїхали за вказаною жінкою адресою, де з її слів з’ясували обставини. Виявилось, бабуся наглядала за хлопчиком, який повернувся зі школи, і зробила зауваження щодо його тривалих ігор у мобільному телефоні. Потому жінка пішла у літню кухню готувати вечерю. Коли ж повернулась, дитини у будинку не було. Не відгукувався онук ніде в обійсті. Після самостійних невдалих пошуків, до яких приєдналась після повернення з роботи і мама хлопчика, було вирішено звернутись за допомогою правоохоронців.

Уже за годину спільних з місцевою громадою розшукових заходів поліції дитину знайшли. Увесь цей час хитрун проспав у собачій будці. Свою витівку він пояснив образою на зауваження бабусі”, – йдеться у повідомленні.

У присутності рідних поліцейські поспілкувались з хлопчиком, роз’яснивши негативні наслідки подібних вчинків і можливі загрози.

Нагадаємо, на Житомирщині поліція, кінологи, надгвардійці шукають 16-річного Дмитра Степарука. Поліція розшукує безвісно зниклого 29-річного жителя Новограда-Волинського, який пропав рік тому.

 

Leave a Comment