Депутати облради призначили начальника обласного БТІ

Депутати облради призначили начальника обласного БТІ

Та переуклали контракти з керівниками двох інших комунальних закладів.

Під час обласної ради 5 березня депутати проголосували низку кадрових питань. Зокрема, призначили начальника комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» та проголосували за переукладання контрактів терміном на 5 років з керівниками двох комунальних закладів. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

“Призначили начальника комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» Петра Піонтківського, який переміг на конкурсі наприкінці минулого року. Цю посаду він обійматиме упродовж п’яти років з 5 березня 2020 року  по 4 березня  2025 року.

На сесії депутатський корпус проголосував й за переукладання контрактів терміном на 5 років з керівниками двох комунальних закладів. Зокрема, з директором Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Надією Дмухівською, яка продовжуватиме працювати на цій посаді по 30 квітня 2025 року та з директором комунального некомерційного підприємства «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання» Всеволодом Солдатовим, який обійматиме посаду по 27 травня 2025 року”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на початку сесії обласної ради керівники області вручили відзнаки та нагороди жителям області. Депутати проситимуть Київ зменшити розмір грошової застави на місцевих виборах.

Leave a Comment