На Житомирщині понад півтисячі учасників АТО – нині безробітні

На Житомирщині понад півтисячі учасників АТО – нині безробітні

Більшість з них – віком до 35 років.

У Житомирській області мають статус безробітного 520 осіб з числа учасників антитерористичної операції  та операції об’єднаних сил. Про це повідомила пресслужба обласної служби зайнятості.

“Станом на 1 жовтня мали статус безробітного на Житомирщині 520 осіб з числа учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), з яких 473 – отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 5 тис. 722 грн, що на 30% більше, ніж торік на цю дату”, – йдеться у повідомленні.

Загалом упродовж 9 місяців послугами державної служби зайнятості в області скористалдися 1 тис. 221 військовослужбовець, котрі захищали кордони країни, з них 177 –  мали інвалідність.

Більшість демобілізованих бійців, зареєстрованих у державній службі зайнятості, – віком до 35 років (55% загальної чисельності), кожен третій  – від 35 до 45 років, 14% – старше 45 років. А 42% колишніх воїнів, які стали безробітними, мають вищу освіту, 35% –  професійно-технічну, а 23% – початкову та середню. Отримали роботу з початку року 264 учасники АТО, або кожен п’ятий серед зареєстрованих безробітних.

Нагадаємо, 272 мільйони гривень військового збору жителі області сплатили на підтримку армії. Майже 440 безробітних області стали контрактниками української армії.

 

 

 

Leave a Comment