Мешканці двох гуртожитків по Східній можуть залишитися без газу

Мешканці двох гуртожитків по Східній можуть залишитися без газу

Через заборгованість.

Мешканці гуртожитків по вул. Східна, 69, 70 можуть залишитися без газу. Споживачі двох будинків через заборгованість понад 331 тис. грн за спожитий газ, будуть відключені від газорозподілу за дорученням ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ». Про це повідомила пресслужба підприємства.

“Згідно Кодексу ГРМ помешкання споживачів природного газу, що мають заборгованість, підлягають відключенню від газорозподілу. Так станом на 29 жовтня борг за спожиті кубометри газу мешканців гуртожитку, що знаходиться за адресою вул. Східна, 69 складає 204 тис. 715 грн, а гуртожитку по вул. Східна, 70 – 126 тис. 893 грн.

Постачальник природного газу ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» надав попередження про можливе відключення боржникам. Згодом  АТ «Житомиргаз» отримало доручення обмежити газопостачання згідно з Законом”, – йдеться у повідомленні.

У «Житомиргаз» кажуть, що  провели ряд робіт щодо налагодження системи обліку природного газу. В гуртожитках було встановлено індивідуальні лічильники природного газу коштом підприємства, завдяки яким мешканці могли б відслідковувати споживання і навіть економити власні кошти.  Проте мешканці не бажають опломбовувати дані прилади обліку.

Нагадаємо, у Житомирі вантажівка пошкодила газопровід, залишивши кілька будинків без газу. Новим керівником «Житомирміськгазу» стала заступниця директора.

 

 

 

 

Leave a Comment