На Житомирщині повісився 17-річний хлопець. У доведенні до самогубства підозрюють матір

На Житомирщині повісився 17-річний хлопець. У доведенні до самогубства підозрюють матір

Тривають експертизи.

Новоград-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до самогубства неповнолітнього. Про  повідомила пресслужба прокуратури області.

«Установлено, що 20 жовтня жителька села Баранівського району,   близько 13:30, у дворі сусіднього домогосподарства виявила без ознак життя повішеним 17-річного хлопця. За попередньою інформацією, неповнолітній, який заочно навчався в агропромисловому коледжі сусідньої області, неодноразово конфліктував зі своєю матір’ю, яка зловживала алкогольними напоями», – йдеться  повідомленні.

Наразі органом досудового розслідування, з метою встановлення обставин смерті неповнолітнього, призначено судово-медичну та інші експертизи, а також допитано матір, сусідів та місцевих жителів. Під процесуальним керівництвом Новоград-Волинської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства неповнолітнього за ч.3 ст.120 КК України.

Нагадаємо, на Житомирщині чоловік жорстоко вбив матір чотирьох дітей та повісився. На Житомирщині повісилася школярка. Кажуть, після сварки з матір’ю коханого.

Leave a Comment