На Житомирщині працівник МСЕКу вимагав у жінки гроші за підтвердження її інвалідності

На Житомирщині працівник МСЕКу вимагав у жінки гроші за підтвердження її інвалідності

Одержав від пацієнтки 4 тис. грн.

На Житомирщині 14 лютого викрили голову міжрайонної медико-соціальної комісії, який вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис. грн неправомірної вигоди за продовження терміну інвалідності. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. 

“У ході оперативно-розшукових дій установлено, що службовець вимагав та отримав від хворої жінки, інваліда 2-ї групи неправомірну вигоду на суму 4 тис. грн за вирішення питання щодо продовження терміну інвалідності на 2 роки. Наразі посадовця затримали у порядку ст. 208 КПК України, проводяться необхідні слідчі дії, встановлюється причетність фігуранта справи до інших фактів протиправної діяльності”, – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 368 КК України проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області, прокуратура області здійснює процесуальне керівництво.

Нагадаємо, на Житомирщині викрили посадовця фіскальної служби, який систематично отримував «хабарі» від підприємців. У Житомирі на хабарі у 20 000 гривень затримали керівника філії «Військторгсервісу».

Leave a Comment