На Житомирщині проводитимуть спецоперацію на кордоні з Білоруссю

На кордоні з Білоруссю у Житомирській області з 25 листопада розпочнеться спецоперація щодо підсилення контролю над кордоном із Білоруссю. Крім того, пройдуть комплексні навчання «силовиків». Про це повідомили у пресслужбі облдержадміністрації.

«Під час спецоперації у межах контрольованих прикордонних районів виставлятимуть контрольні пости на автомобільних дорогах. Патрулюватимуться основні шляхи, що ведуть до кордону, перевірятимуться автобусні та залізничні станції», ‒ йдеться у повідомленні.

Очевидних загроз, зазначають в ОДА, поки немає. Однак силовики та влада готуються до ймовірного розвитку подій.

Навчання відбудуться на території Коростенського району. Тому у ці дні територією області у напрямку кордону можуть перемішуватися техніка та особовий склад відповідних підрозділів.

Під час навчань в окремих прикордонних громадах можливе обмеження руху транспортних засобів і пішоходів. Здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Правоохоронці просять жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги поліцейських.

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року на Житомирщині пройшли триденні антитерористичні навчання. У СБУ закликали жителів області бути особливо пильними під час святкування Дня Незалежності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *