СБУ закликає громадян бути пильними під час святкування Дня Незалежності

Служба безпеки України у Житомирській області закликає жителів області бути особливо пильними під час святкування Дня Незалежності України. Про це повідомила пресслужба відомства.

«У цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні», ‒ йдеться у повідомленні.

В останні місяці у більшості регіонів країни Служба безпеки України провела низку антитерористичних навчань та відпрацювала дії із захисту стратегічно важливих об’єктів.

Співробітники Служби закликають громадян інформувати у разі виявлення ймовірних загроз безпеці України під час свята.

В Управлінні СБУ в Житомирській області працює спеціальна гаряча лінія, куди можуть звертатися громадяни, – (0412) 47 21 52 і (096) 563 02 07, а також відповідна електронна пошта: [email protected]

Причиною для дзвінка може бути інформація про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій. Крім того, якщо підозрілі особи виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей. Також просять інформувати про підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів та підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях;

Нагадаємо, що СБУ викрила ділків, які видобували тротил із авіабомб. Служба безпеки України виявила та ліквідувала майстерню з виготовлення зброї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *