На Житомирщині псевдопрацівники управління Держпраці вимагають гроші «на аптечки»

На Житомирщині псевдопрацівники управління Держпраці вимагають гроші «на аптечки»

Увага шахраї!

Від іменні керівництва управління Держпраці у Житомирській області жителям області телефонують шахраї та вимагають гроші «на аптечки». Про це повідомила прес-служба управління.

“Невідомі особи з відкритих реєстрів беруть необхідні дані про суб’єктів господарювання, які отримали дозвільні документи в органах Держпраці, після чого телефонують їм та вимагають перерахувати кошти на медикаменти для укомплектування аптечок. Телефонують з номеру +38(066)9252989. Проте, ні керівництво, ні жоден з працівників управління не має відношення до подібних телефонних дзвінків”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що управління Держпраці не несе відповідальності за дії людей, що видають себе за її працівників.

“Рекомендуємо підприємцям Житомирщини, у разі виникнення підозри, звертатись до поліції за телефоном 102 або Управління Держпраці у Житомирській області – (0412) 34-68-70 у робочі дні, (0412) 55-50-06 у вихідні чи святкові дні”, – додали в управлінні.

Нагадуємо, що раніше у Житомирській області, неодноразово були зафіксовані випадки відвідування підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші.

Leave a Comment