В Олевську затримали скупників з 20 кілограмами бурштину

В Олевську затримали скупників з 20 кілограмами бурштину

Також вилучили чорнові записи та інше обладнання.

В Олевську 10 січня прокуратура спільно з правоохоронцями викрила скупників незаконно видобутого бурштину, у яких вилучили 20 кг коштовного каменю. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

“У межах кримінального провадження, під процесуальним керівництвом Коростенської місцевої прокуратури,  працівниками Управління захисту економіки в області ДЗЕ Нацполіції України спільно із слідчим управлінням ГУНП в області, проведено санкціонований обшук у приватному домоволодінні, що у м. Олевськ. Під час обшуку виявлено облаштований у господарських приміщеннях  підпільний цех з обробки бурштину, де вилучено 20 кг «сонячного» каміння, а також чорнові записи, ваги, калькулятори та інше обладнання для обробки незаконно видобутої корисної копалини”, – йдеться у повідомленні.

Також вирішується питання про накладення арешту на вилучене під час обшуку майно.

“Органами досудового розслідування встановлено, що незаконно видобутий в Овруцькому районі бурштин, з метою реалізації, доставляли до м. Олевськ,  де обробляли для подальшого продажу. На даний час у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України, триває досудове розслідування, яке проводить Овруцьке відділення поліції Коростенського відділу поліції ГУНП в області”, – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, понад 2 тонни бурштину торік поліція вилучила на Житомирщині. Облрада хоче відмовитися від продажу ділянки під бурштин в Олевському районі.

Leave a Comment