На Житомирщині райлікарня придбала обладнання для боротьби з COVID-19 за завищеною ціною

На Житомирщині райлікарня придбала обладнання для боротьби з COVID-19 за завищеною ціною

Наразі триває досудове розслідування.

Житомирська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження: медобладнання для боротьби з COVID-19 за бюджетні кошти придбано за завищеною ціною. Про це повідомила пресслужба відомства.

Житомирською обласною прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про розтрату службовими особами медичного закладу бюджетних коштів у великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

“За даними слідства, службовими особами одного із районних медичних закладів у серпні цього року укладено з постачальником договір про закупівлю за бюджетні кошти цифрової рентген-діагностичної системи вартістю понад 4,7 млн грн.

Однак встановлено, що інші медичні установи у того ж самого постачальника здійснили закупівлю аналогічного обладнання, вартість якого на 450 тис. грн нижча”, – йдеться у повідомленні.

Факти порушень закону під час закупівлі медичного обладнання, необхідного для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), виявлено під час здійснення моніторингу публічних закупівель Житомирською обласною прокуратурою спільно з УСБУ в області. Наразі триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління ГУНП в області.

Нагадаємо, директора «Житомиртеплокомуненерго» підозрюють у придбанні матеріалів за завищеними цінами. На Житомирщині виявили розкрадання коштів місцевого бюджету, виділених на будівництво сільської амбулаторії.

Leave a Comment