На Житомирщині спіймали єгеря, який незаконно полював на козулю та кабана

На Житомирщині спіймали єгеря, який незаконно полював на козулю та кабана

Замість того, щоб слідкувати за дотриманням порядку в лісі.

Поблизу села Малий Кривотин Ємільчинського району на минулих вихідних виявлено факт незаконного полювання на козулю та кабана, яке організував та проводив єгер однієї з районних організацій УТМР (українського товариства мисливців та рибалок). Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства. 

“Відповідно до  Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин перед початком полювання розпорядник полювання зобов’язаний зазначити номер ліцензії, вид тварини, місце, спосіб, прізвище мисливця, номер посвідчення мисливця, номер контрольної картки та строк проведення полювання. Натомість в журналі реєстрації інструктажу з правил техніки безпеки при проведенні полювання відмітки про дату проведення полювання, номер ліцензії та вид тварини, на яку проводиться полювання, вищезгаданим єгерем не були зроблені. Безпосередньо в ліцензії на добування козулі дата проведення полювання також не була вказана. Позаяк ліцензія з незаповненими реквізитами, виправленнями, простроченим строком полювання або незареєстрована державними органами лісового та мисливського господарства та користувачами у вищезазначеному журналі вважається недійсною, то і полювання за нею – незаконним”, – йдеться у повідомленні. 

Відповідно ч. 1 ст. 85 КУпАП таке порушення правил полювання тягне за собою відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від 510 до 1 тис. 530 грн.

До слова, ряд порушень правил проведення полювання виявили спеціалісти обласного управління лісового та мисливського господарства під час проведення рейду з охорони державного мисливського фонду.

Довідково: Єгер — спеціаліст-мисливець, що керує полюванням, а також спеціаліст, що веде облік фауни у лісах, національних парках та здійснює нагляд за нею.

Нагадаємо, у Новограді затримали браконьєра, який влаштував нічне полювання з 8-річною дитиною. Поліція затримала 29-річного браконьєра. Полюючи на кабана, він убив жінку.

 

Leave a Comment