На Житомирщині учасники бойових дій отримали майже 11 тисяч гектарів землі

На Житомирщині учасники бойових дій отримали майже 11 тисяч гектарів землі. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. 

“Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій у Житомирській області військовослужбовцям передано у власність 6 843 земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 10,9 тис. гектарів”, – йдеться у повідомленні.

Із загальної кількості 5 564 ділянки площею 10 773 га призначені для ведення особистого селянського господарства та 1 279 наділів площею 134 га – для індивідуального садівництва.

Найбільше земельних ділянок було передано у Чуднівському (1 409 наділів площею 2 812 га), Житомирському (1 238 ділянок площею 573 га) та Андрушівському (1 037 наділів площею 2 039 га) районах Житомирської області.

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Нагадаємо, депутати, які взяли у житомирянки хабар за земельну ділянку, сядуть у в’язницю. Бізнесмен незаконно орендував у агротехнікума 68 га землі вартістю 12 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *