На Житомирщині уродженців Миколаєва та Іркутська судитимуть за пропаганду «руSSкого міра»

Управління СБУ у Житомирській області затримало двох осіб за пропаганду «руSSкого міра». З них один ‒ переселенець із Миколаєва. Друга ‒ уродженка російського Іркутська. Про це повідомили у пресгрупі відомства.

Першим колаборантом виявився 45-річний миколаївець, раніше засуджений за вчинення особливо тяжких злочинів. Після початку масованих обстрілів рашистами його рідного міста він утік подалі від зони активних бойових дій до Новоград-Волинського району Житомирщини. Тут він оформив статус внутрішньо-переміщеної особи для отримання щомісячних соціальних виплат від держави. Перебуваючи у центрі села, де знайшов прихисток від «прєлєстєй руского міра», колаборант публічно закликав присутніх до підтримки рішень та дій держави-агресора.

Фігурантка іншого кримінального провадження – 60-річна уродженка Іркутської області росії, яка нині проживає в Житомирі. Зокрема, коментуючи у соціальній мережі «Фейсбук» пости щодо масового вбивства наших військовополонених у Оленівці, російська прихильниця перекладала всю відповідальність за їхню загибель з рашистів на Збройні сили України. При цьому насміхалася зі співчуття людей, називаючи їх «плачем Ярославни – лицемірством 9 левела».

Публічну агітацію на кшталт «…українські військові воюють не за український народ» та «…Зеленський не хоче шукати компромісів і сідати за стіл переговорів з путіним» проводила жінка і на загальних зборах ОСББ мешканців свого будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *