Депутати Коростенської міськради вирішили поставити металеву новорічну ялинку

Депутати Коростенської міської ради вирішили встановити металеву ялинку на центральній площі над фонтаном. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook міський голова Володимир Москаленко.

«Матеріальні витрати на її встановлення мінімальні, а настрій для малечі буде створено. Ми не можемо дозволити рашистам вкрасти дитячу віру в новорічні й різдвяні дива», ‒ прокоментував Москаленко рішення сесії.

В той же час думки коростенців щодо доцільності встановлення ялинки розділилися. Так, деякі жителі міста у коментарі під постом мера Коростеня радять нарядити одну з ялинок, яка вже росте на площі біля міської ради. Інші коростенці вважають, що новорічні дерева варто наряджати кожному у своїй домівці, а від центральної міської ялинки відмовитися. Є й ті, хто рішення сесії підтримав. За їхніми словами, «діти не винні, що ця нечисть не дає нам жити».

Нагадаємо, що управління культури Житомирської міськради витратить більше 1 млн грн на новорічні подарунки. У житомирській мерії розповіли, коли і де продаватимуть новорічні ялинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *