Депутати Коростенської міськради вирішили поставити металеву новорічну ялинку

Депутати Коростенської міськради вирішили поставити металеву новорічну ялинку

Думки коростенців розділилися.

Депутати Коростенської міської ради вирішили встановити металеву ялинку на центральній площі над фонтаном. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook міський голова Володимир Москаленко.

«Матеріальні витрати на її встановлення мінімальні, а настрій для малечі буде створено. Ми не можемо дозволити рашистам вкрасти дитячу віру в новорічні й різдвяні дива», ‒ прокоментував Москаленко рішення сесії.

В той же час думки коростенців щодо доцільності встановлення ялинки розділилися. Так, деякі жителі міста у коментарі під постом мера Коростеня радять нарядити одну з ялинок, яка вже росте на площі біля міської ради. Інші коростенці вважають, що новорічні дерева варто наряджати кожному у своїй домівці, а від центральної міської ялинки відмовитися. Є й ті, хто рішення сесії підтримав. За їхніми словами, «діти не винні, що ця нечисть не дає нам жити».

Нагадаємо, що управління культури Житомирської міськради витратить більше 1 млн грн на новорічні подарунки. У житомирській мерії розповіли, коли і де продаватимуть новорічні ялинки.

Leave a Comment