На Житомирщині відсторонили від ЗНО чотири абітурієнти, які користувалися мобільними телефонами

На Житомирщині відсторонили від ЗНО чотири абітурієнти, які користувалися мобільними телефонами

Порушили правила.

За весь період основної сесії ЗНО під час тестування на Житомирщині виявили чотири порушення. Абітурієнтів, які порушили правила, працівники центру оцінювання якості освіти відсторонили від подальшого проходження тестових завдань. Про це повідомили в управлінні поліції охорони в Житомирській області.

“З 25 червня на Житомирщині, як і у всій країні, пройшла одна з найбільш масштабних сесій зовнішнього незалежного оцінювання знань. Професійну охорону та дотримання правил проведення на пунктах ЗНО, що працюють в області, забезпечували поліцейські Управління поліції охорони в Житомирській області.

Задля безпечного та неупередженого проведення тестувань поліцейські здійснювали сканування учнів ручними оглядовими детекторами для виявлення будь-яких  засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, що не передбачені процедурою тестування. Також вони забезпечували цілісність контейнерів з документацією та тестовими завданнями від початку і до кінця роботи пунктів ЗНО.

За весь період проведення основної сесії ЗНО в області, правоохоронцями було виявлено 4 порушення правил проведення тестування – використання мобільних телефонів”, – йдеться у повідомленні.

Абітурієнтів, які порушили правила, працівники центру оцінювання якості освіти відсторонили від подальшого проходження тестових завдань.

Відтак поліція охорони  закликає абітурієнтів додаткової сесії, що на пунктах тестування не можна користуватися засобами зчитування, передачі та відтворення інформації, до яких належать і мобільні телефони.

Нагадаємо, за хабар у 3 тисячі гривень, екзаменатору з Житомира “світить” до 10 років.

 

 

Leave a Comment