Депутати Житомирської міськради просять парламент не дозволяти гральні автомати

Депутати Житомирської міської ради просять Верховну Раду не дозволяти гральні автомати. Відповідне звернення прийняли на позачерговій сесії 21 липня.

На думку авторів звернення, відновлення гральних автоматів у містах і селах може призвести до соціальної напруги. Адже попри очікування парламентарів, що за рахунок грального бізнесу наповнюватиметься бюджет, це відбуватиметься знову за кошти простих містян і селян.

«Легалізація грального бізнесу може призвести до соціальної напруги та зубожіння українських родин та підвищення рівня злочинності в містах та селах. А сама гральна залежність призводить до руйнування родин, психологічних розладів, а подекуди – навіть самогубств», ‒ йдеться у зверненні.

На думку депутатів, ті, хто програє гроші в залах ігрових автоматів, це люди з невеликими статками, які з надією покращити своє матеріальне становище, виносять все з дому і програють все в ігрових залах.

Депутати міськради запропонували парламентарям дозволити місцевим радам самостійно визначати, чи дозволяти на своїй території гральний бізнес чи ні.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада звернулася до міністерства освіти через карантин. Депутати міськради попросили голову ОДА переглянути схеми руху приміських автобусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *