На Житомирщині встановили намети для прийому та сортування хворих на коронавірус

На Житомирщині встановили намети для прийому та сортування хворих на коронавірус

На території 12-ти закладів охорони здоров’я.

Рятувальники Житомирщини встановили намети для тимчасових пунктів прийому та сортування хворих. Про це повідомила пресслужба облдержаміністрації.

“29 березня рятувальники Житомирської області спільно з правоохоронцями встановили намети для облаштування тимчасових пунктів прийому та сортування хворих на території 12-ти закладів охорони здоров’я першої хвилі, що розташовані в районах області та Житомира.Така робота наразі проводиться в усіх областях України. Перелік закладів, на території яких розгортаються намети, визначений керівником робіт з ліквідації наслідків наздвичайноі ситуації державного рівня, пов’язаної із поширенням короновірусної хвороби”, – йдеться у повідомленні.

Наповненням наметів усіма необхідними меблями та обладнанням для перебування там хворих громадян вже займаються керівники медичних закладів.Також правоохоронці здійснюватимуть біля наметів охорону правопорядку.

Нагадаємо, протягом двох тижнів апарат для діагностування коронавірусу обіцяють доставити на Житомирщину. Дотримання карантину у Житомирі перевірятимуть поліція та мобільні групи мерії.

.

Leave a Comment