Протягом двох тижнів апарат для діагностування коронавірусу обіцяють доставити на Житомирщину

Протягом двох тижнів апарат для діагностування коронавірусу обіцяють доставити на Житомирщину

Вартістю понад мільйон гривень.

Житомирщина чекає на новітній апарат для діагностування коронавірусу. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на начальника управління охорони здоров’я Миколу Суслика.

За його словами, постачальники обіцяють доставити сучасний діагностичний апарат до Житомирщини протягом трьох тижнів.

«Тестування на апараті буде безкоштовним. За кошти резервного фонду придбають діагностичний апарат та 240 наборів тестів», – розповів Микола Суслик.

З резервного фонду для придбання діагностичного набору для виявлення нуклеїнової кислоти нового коронавірусу (2019-nCoV) (флуорисцентний ПЛР-аналіз) спрямують кошти у сумі 1 млн 155 тис. грн та 240 наборів тестів на суму 300 тис. грн.

До слова, такий діагностичний набір використовується для якісного виявлення in vitro генів ORF1 ab і N нового коронавірусу SARS-CoV-2, у зразках матеріалу з верхніх дихальних шляхів і нижніх дихальних шляхів з метою діагностики пацієнтів при підозрі на пневмонію через коронавірусну інфекцію, пацієнтів із підозрою на наявність коронавірусної інфекції та інших пацієнтів, що потребують діагностики чи диференціальної діагностики нової коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, у Житомирі перевіряють двох хворих на коронавірусну інфекцію. На Житомирщинні вводиться надзвичайний стан. Заражена короновірусом жінка з Радомишльського району померла.

Leave a Comment