На Житомирщині виявили вірус грипу типу А

На Житомирщині виявили вірус грипу типу А

Перші два випадки лабораторно підтвердженого грипу.

Протягом останніх трьох тижнів на Житомирщині відбулося незначне зниження захворюваності на грип та ГРВІ. Проте у двох хворих виявили вірус грипу типу А. Про ситуацію станом на 30 грудня повідомив обласний лабораторний центр 2 січня.

Активність грипу та ГРВІ в області, як і в цілому по Україні знаходиться на неепідемічному рівні. Протягом останніх трьох тижнів відмічалося незначне зниження захворюваності. У останній тиждень року за медичною допомогою з приводу захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції звернулось 5 тис. 666 осіб.  Це на 1 тис.36 хворих менше, ніж за попередній тиждень.

«Зниження захворюваності відбулося у всіх вікових групах населення. Захворіло 3 тис. 913 дітей, що на 646 хворих дітей менше ніж у попередньому тижні. Питома вага хворих дітей становить 69% від всіх захворілих. Найвищі показники захворюваності серед дітей до 4-х років. Госпіталізовано 196 хворих, в тому числі 168 дітей – 85,7% від госпіталізованих», – йдеться у повідомленні.

Протягом останнього тижня в області зареєстровано перші два випадки лабораторно підтвердженого грипу – у мазку із зіву визначено вірус грипу А (H1N1) пандемічний.

Нагадаємо, Бунечко вакцинував свою команду від дифтерії та грипу, щоб не заразитися. Очікувалися дві хвилі підйому захворюваності на грип у Житомирській області.

 

Leave a Comment