Кандидат на керівника «Житомиртранспорту» працював у комісіях на двох виборах

Кандидат на посаду директора КП «Житомиртранспорт» Андрій Гнеличко був членом окружної виборчої комісії на парламентських та президентських виборах 2019 року. Про це він зазначив у своїй декларації перед призначенням.

На парламентських виборах Андрій Гнеличко був членом виборчої комісії від політичної партії «Заступ». До цієї політичної сили свого часу була причетна екс-голова обласної ради Ірина Синявська. А ось на президентських він вже представляв інтереси чинного президента. За участь у комісії заробив трохи більше 25 тис. грн. Але основним заробітком наступника Івана Фурлета стала допомога по безробіттю. Згідно із декларацією, він отримав протягом 2019 року майже 93 тис. грн допомоги від центру зайнятості. Його дружина Юлія одержала майже 54 тис. грн зарплати.

У власності подружжя має дві квартири у Житомирі загальною площею трохи більше 80 кв. метрів та автомобіль «KIA Cerato». Задекларував кандидат на керівника комунального підприємства також понад півмільйона готівки у гривнях. Має родина Гнеличків також кредитні зобов’язання на 25 тис. доларів США.

P. S. На час розміщення інформації на сайті житомирської мерії з’явилося розпорядження в. о. міського голови Сергія Кондратюка про покладання обов’язків керівника КП «Житомиртранспорт» на Андрія Гнеличка.

Нагадаємо, що директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» Івана Фурлета звільнили з 3 січня 2020 року. Про намір піти з посади Фурлет заявив під час сесії, яка звільнила з посади його соратника Дмитра Ткачука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *