На Житомирщині зафіксували 2 випадки нового штаму COVID-19 «Омікрон»

На Житомирщині зафіксували 2 випадки нового штаму COVID-19 «Омікрон»

У Житомирі та Бердичеві.

У Житомирській області зафіксували 2 випадки нового штаму коронавірусу «Омікрон». Про це повідомили в обласному лабораторному центрі.

«30 грудня 2021 року вірусологічна лабораторія ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» підтвердила 2 випадки інфікування в м. Житомирі та м.Бердичеві штамом SARS-CoV-2 «Омікрон» шляхом виявлення мутацій, що характерні для даного штаму. З метою підтвердження отриманих результатів біоматеріал буде відправлений до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я», ‒ йдеться у повідомленні.

Штам «Омікрон» виявили у 41-річної та 62-річної жінок, які нещодавно повернулися з Італії. Обидві хворі не були щеплені проти COVID-19.

В обласному лабораторному центрі закликають жителів області попри вихід області із червоної зони максимально дотримуватися протиепідемічних заходів під час відзначення новорічних та різдвяних свят.

Нагадаємо, що у серпні 2021 року на Житомирщині виявили штам коронавірусу «Дельта». З 23 грудня Житомирська область вийшла із червоної зони епідемічної небезпеки.

Leave a Comment