На Житомирщині зростає кількість хворих на грип

На Житомирщині продовжує зростати кількість хворих на грип. Про це повідомили у обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

«За період із 20 по 26 лютого у Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 6 тис. 897 осіб, що на 2,4% хворих більше ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося за рахунок дорослого населення. Відмічається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності», ‒ йдеться у повідомленні.

Що стосується дітей, то протягом тижня їх захворіло на 10 менше, ніж минулого. До лікарів області звернулися 3 тис. 817 неповнолітніх пацієнтів. Однак у відсотковому відношенні питома вага дітей серед тих, хто захворів, складає 55,3%.

З-поміж тих, хто звернувся до лікарів, 244 хворих перебувають у медичних закладах, у тому числі 131 дитина. На щастя, за тиждень від наслідків недугу не зафіксували летальних випадків. Загалом же в Україні з початку епідемічного сезону від наслідків хвороби померло 14 осіб.

У Житомирі протягом тижня захворіло 1 тис. 909 осіб, з них 1 тис. 237 ‒ діти. У порівнянні з попереднім тижнем приріст склав 2,8 хворих. До закладів охорони здоров’я із ознаками грипу потрапили 66 житомирян, у тому числі 52 дитини.

Нагадаємо, що за останній тиждень 2022-го року на Житомирщині захворіли на грип 7 тис. 619 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *