На Житомирщині з’являться нові місцеві радіостанції

На Житомирщині з’являться нові місцеві радіостанції

Нацрада замовила частоти для 17 районів.

На Житомирщині можуть з’явитись місцеві радіостанції – Нацрада замовила частоти для 17 районів. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. Одним із важливих напрямків роботи Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення є розбудова місцевого мовлення – створення радіостанцій у територіальних громадах. І Житомирщина має всі шанси бути другою областю у цьому напрямку – Нацрада замовила Фм-частоти для 17 громад.

«Під час останнього засідання Нацради, яке пройшло вчора, ми замовили частоти для 17 районів Житомирської області. Це лише початок і ми плануємо дозамовити 5-6 частот для райцентрів. І ми закликаємо мовників брати участь у цих конкурсах, адже люди найбільше довіряють місцевому мовнику, своїм журналістам. І наше завдання – допомогти побудувати місцеве мовлення у Житомирській області», – сказав член Нацради Сергій Костинський 19 жовтня під час зустрічі із медійниками Житомирської області.

До слова, Житомир входить до першої трійки міст України, де оголошено конкурс на створення військово-патріотичного радіо. Головна умова конкурсу – 50% контенту має бути на військово-патріотичну тематику. Наразі Нацрада очікує результатів цього конкурсу.

Нагадаємо, на Житомирщині бібліотекар поширювала проросійську пропаганду. СБУ викрила мережу антиукраїнських агітаторів, які працювали на спецслужби Росії.

Leave a Comment