На Житомирщині відбулися вибори

У неділю, 27 березня, Корнинська об’єднана територіальна громада Попільнянського району Житомирської області вперше обирала голову та депутатів селищної ради об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністації.

Корнинська ОТГ була утворена у вересні 2015 року. До її складу ввійшли селище Корнин, селище Радгоспне, села Лисівка, Мишерино, Лучин, Турбівка, Королівка та Сущанка”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією голови виборчої комісії Корнинської ОТГ, на посаду голови претендувало два кандидати: Анатолій Мізерний та Олександр Чечик.

Загальна чисельність виборців ОТГ становить 4099 осіб. Явка виборців на восьми дільницях склала 1947 осіб, що становить 47,47 % від загальної кількості.

За попередніми даними Мізерний Анатолій Миколайович отримав 61,68 % голосів (1201 осіб), а Чечик Олександр Миколайович – 36,56 % (712 осіб).

Також виборча комісія зареєструвала 53 кандидати у депутати Корнинської селищної ради ОТГ, з яких пройшли 22 депутати від кожного округу.

Нагадаємо, що держава виділила більше 100 мільйонів гривень на регіональний розвиток Житомирщини. Губернатор зазначив, що преваги нададуть об’єднаним територіальним громадам. Також керівниця об’єднаної територіальної громади розповіла про те, як змінюється життя людей після реформи в ексклюзивному інтерв’ю “Вголос.zt”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *