На Житомирському бронетанковому заводі заявляють, що співпрацюють зі слідством

На Житомирському бронетанковому заводі заявляють, що співпрацюють зі слідством

Щодо порушення технології ремонту військових приладів.

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» співпрацює зі слідством у справі про ймовірні мільйонні зловживання колишніми посадовими особами заводу. Про це повідомили на самому підприємстві.

«Під час слідчих дій, що мали місце на підприємстві 2 липня, правоохоронцям надавалася вся інформація та документи щодо можливих зловживань попереднього керівництва заводу у 2018 році. Висновки щодо завданих збитків, порушення технології ремонту та тестування військових приладів, що могло поставити під загрозу життя військовослужбовців, будуть зроблені за результатами проведення належних експертних досліджень в межах чинного кримінального провадження», ‒ йдеться у повідомленні.

На підприємстві запевняють, що керівництво Житомирського бронетанкового заводу докладає максиму зусиль щодо попередження будь-яких проявів недобросовісної роботи або можливих зловживань під час виконання контрактів в рамках державного оборонного замовлення та обіцяють жорстко реагувати у разі їх виявлення в рамках чинного законодавства.

Нагадаємо, що в управлінні Служби безпеки України області заявили, що викрили мільйонні зловживання на Житомирському бронетанковому заводі. СБУ також повідомляла про «оборудку» із коштами на заводі у березні 2020 року.

Leave a Comment