Понад 110 мільйонів витратять на хірургічний корпус у Новограді-Волинському

Понад 110 мільйонів витратять на хірургічний корпус у Новограді-Волинському

З бюджету.

Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації витратить 110 млн 45 тис. 617 грн на будівництво хірургічного корпусу для Новоград-Волинського територіально-медичного об’єднання. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 17 червня. Участь у аукціоні взяли два підприємства, зареєстровані на території області — ТОВ «Полісся-Інтербуд» з Черняхівського району та ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» із Житомира. Перемогу у тендері здобуло останнє. Різниця у пропозиціях склала більше 150 тис. грн.

Згідно із відкритими даними, фірма-переможець тендеру зареєстрована у липні 2018 року. Протягом 2 років існування «Будівельний Альянс Монтажпроект» уклав 11 договорів на загальну суму понад 127,3 млн грн.

За умовами договору підрядник має завершити будівництво хірургічного корпусу для Новоград-Волинського ТМО до кінця 2022 року.

Нагадаємо, що в ОДА пообіцяли у квітні 2020 року відкрити відділення онкодиспансеру. В обласній лікарні відкрили реанімаційні відділення, на ремонт яких витратили 23 млн грн.

Leave a Comment