На житомирському ліцеї з’явиться мурал до Дня Незалежності

На житомирському ліцеї з’явиться мурал до Дня Незалежності

Він «оживатиме» в мобільному телефоні.

До 30-річчя Незалежності України на стіні ліцею №25 Житомира з’явиться мурал, присвячений цьому святу. Про це повідомла пресслужба Житомисрької облдержадміністрації.

«В основу майбутнього муралу лягла «квітка Незалежності», яка виконана із символів Житомирської області, та гасло святкування Дня Незалежності «Ти у мене єдина». Квітку в руках тримає дівчина, яка уособлює Україну», ‒ йдеться у повідомленні.

Роботу виконує житомирський аерограф Дмитро Краб. Завершити мурал мають до 24 серпня. Очікується, що він «оживатиме» у мобільному. Для цього потрібно застосувати мобільний додаток «AR murals». Він дозволяє спостерігати роботу у 3D-форматі.

Замовником робіт стало управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА. Фінансово його також підтримав ряд меценатів.

Нагадаємо, що чеез святкування Дня Незалежності у Житомирі 2 доби поспіль на годину перекриватимуть рух транспорту. Питання відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України винесли на позачергове засідання виконкому Житомирської міськради.

Leave a Comment