Начальник Служби автомобільних доріг в області йде з посади

Начальник Служби автомобільних доріг в області йде з посади

Каже, що за власним бажанням.

Начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Олег Антонюк написав заяву на звільнення за власним бажанням. Про це повідомив начальник Служби 24 березня.

“Останнім часом ходить багато чуток щодо моєї особистості як начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області. Хочу повідомити вас, що мною прийнято рішення та подано заяву до Державного агентства автомобільних доріг України про звільнення за власним бажанням”, – повідомив Олег Антонюк.

З інформацією, яку поширила прес-служба Служби автомобільних доріг в області, у 2016 році було розпочато поточний, капітальний ремонти та будівництво низки об’єктів. Це – міст в селі Рижанах через річку Ірша, поточний ремонт автомобільної дороги М-21 Житомир – Могилів-Подільський, Т-06-14 (південний обхід Житомира), капітальний ремонт окремих ділянок Р-49 Васьковичі – Шепетівка, виконано повне відновлення двох мостів на автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир – Чернівці (в селах Карвинівці та Рудні-Пошті), проведено реконструкцію мосту в селі Стариках.

“Завершуються роботи на шляхопроводі через залізницю (шлях М-21 у селі Осиковому). Влаштовано зовнішнє освітлення загальною протяжністю 9,6 кілометрів на трьох аварійно-небезпечних ділянках автодороги М-21 (поблизу сіл Реї, Осикового та відрізок дороги на перехресті між селами Гальчин та Агатівка), яке повинно запрацювати в першій половині квітня 2017 року. Майже завершені роботи з влаштування освітлення в селі Хажин із застосуванням енергозберігаючих технологій. Житомирська область на даний час займає одну з лідируючих позицій по темпам виконання ямкового ремонту”, – йдеться у повідомленні.

Житомирська область, за інформацією прес-служби облдержадміністрації, ввійшла до сімки областей України, де уже розпочали середній поточний ремонт доріг. Нині роботи проходять на чотирьох ділянках. Цьогоріч на ремонтні дороги на автошляхах області планують виділити більше півмільярда гривень.

На одному із засідань Кабміну Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що має намір самостійно контролювати ремонт доріг в Україні.

Нагадаємо, в облдержадміністрації управління освіти і науки та управління охорони здоров’я залишилися без керівників. Очолила управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації чиновниця часів Шелудченко.

Leave a Comment