Начальника управління міграційної служби, який взяв хабар у іноземця, триматимуть під вартою

Начальника управління міграційної служби, який взяв хабар у іноземця, триматимуть під вартою

З правом внесення застави.

Під вартою триматимуть начальника райвідділу міграційної служби, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди на суму 1000 доларів США. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Прокуратурою Житомирської області забезпечено участь у розгляді клопотання у виді тримання під вартою особі, підозрюваній в одержанні неправомірної вигоди на суму 1000 доларів США.

У середу, 5 лютого 2020 року, ухвалою Хмельницького міськрайонного суду підозрюваному застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою із правом внесення грошової застави на суму 80 тис. грн”,- йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, начальник одного із райвідділів Управління державної міграційної служби у місті Житомирі, вимагав та одержав від громадянина іноземної держави 1000 доларів США неправомірної вигоди за  безперешкодне оформлення посвідчення на право тимчасового проживання на території України.

Викрили посадовця 15 січня прокуратурою Житомирської області спільно із співробітниками ТУ ДБР у місті Хмельницькому та Управління спеціальних розслідувань ДСР Нацполіції України в області.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) здійснює прокуратура області.

Нагадаємо, 1000$ за посвідку на тимчасове проживання: у Житомирі затримали посадовця міграційної служби, який взяв хабар у іноземця.

Leave a Comment